niedziela, 19 kwietnia 2015

Serdecznie zapraszam wszystkie osoby piszące opowiadania o Kodzie Lyoko do, wzięcia udziału   w prowadzonej przeze mnie edycji gry znanej jako Morderca&Medium. Żeby się do niej zapisać należy w komentarzu pod tym postem napisać kilka słów o sobie(wygląd, charakter itp). Zapisy będą trwać do końca Kwietnia bądź  do momentu, w którym zapisze się dziesięć osób gdyż jest to maksymalna liczba osób jakie będę w stanie ogarnąć pisząc M&M.

Komentarze są moderowane by uniknąć spamu.

W obecnej sytuacji w grze wezmą udział następujące osoby:

  1. Pablo- MG
  2. Patryk

1 komentarz:

  1. Wygląd (wiesz ale ok ;)) - średnia długoś włosów, brązowe włosy, kolor oczu zielono-niebieski.
    Charakter- zabawny, wydaje mi się że miły ;P
    Coś jeszcze? :)

    OdpowiedzUsuń