Serdecznie zapraszam wszystkie osoby piszące opowiadania o Kodzie Lyoko do, wzięcia udziału w prowadzonej przeze mnie edycji gry znanej jako Morderca&Medium. Żeby się do niej zapisać należy w komentarzu pod tym postem napisać kilka słów o sobie(wygląd, charakter itp). Zapisy będą trwać do końca Kwietnia bądź do momentu, w którym zapisze się dziesięć osób gdyż jest to maksymalna liczba osób jakie będę w stanie ogarnąć pisząc M&M.
Komentarze są moderowane by uniknąć spamu.
W obecnej sytuacji w grze wezmą udział następujące osoby:
- Pablo- MG
- Patryk